ZJAWISKOWE SUKNIE ŚLUBNE

MARRY ME to salon sukien ślubnych stworzonych dla wszystkich Panien Młodych, które zawsze marzyły o idealnie dobranej i wyjątkowej sukni ślubnej. W ofercie naszego salonu każda Panna Młoda znajdzie ponad 50 modeli sukien odpowiadających najnowszym trendom w modzie ślubnej.

PEŁNA STYLIZACJA PANNY MŁODEJ

Główną koncepcją MARRY ME jest kompleksowa usługa dla każdej kobiety, która chce wyglądać i czuć się w tym dniu jak najpiękniej. Podczas wizyty wybieramy idealny model sukni do figury oraz odpowiedni kolor do karnacji Panny Młodej. W późniejszym etapie dobieramy biżuterię, welony, ozdoby i konsultujemy także, jak ma wyglądać makijaż i inne niezbędne szczegóły w danej stylizacji. 

WYJĄTKOWE MIEJSCE I PROFESJONALNE DORADZTWO

To wyjątkowe miejsce, w którym każda wizja wymarzonej od dziecka sukni ślubnej może być zrealizowana - to salon ślubny, gdzie możemy tak naprawdę wybrać, stworzyć i dopasować suknię według swoich własnych preferencji, jednocześnie przy profesjonalnym doradztwie.

DOŚWIADCZENIE, UŚMIECH I RADOŚĆ

W pastelowych, ciepłych wnętrzach salonu MARRY ME dzielimy się swoją wiedzą, doświadczeniem, uśmiechem i wspólnie realizujemy pragnienia oraz wizje o idealnej sukni ślubnej i całej stylizacji Panny Młodej.

NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA

W salonie MARRY ME czekają na każdą Pannę Młodą niespodzianki i niezapomniane wrażenia. Nieszablonowe podejście do działania salonu ślubnego MARRY ME powoduje, że jest to najbardziej wyjątkowe, nietuzinkowe i pełne kobiecego szczęścia miejsce na całej Trójmiejskiej mapie!