KOLEKCJA CRISTAL

KOLEKCJA COLETTE

KOLEKCJA 2024

O NAS

NASZ SALON

NASZ ZESPÓŁ

WSPÓŁPRACA HURTOWA

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Salon sukien ślubnych Marry Me

 

Doskonale wiemy, jak ważnym wydarzeniem w życiu każdej kobiety jest dzień wesela. Wtedy każda z nas chciałaby wyglądać wyjątkowo i pięknie. Dlatego przygotowaliśmy suknie z najnowszej kolekcji, dzięki którym każda kobieta znajdzie idealny model, dopasowany do jej osobistego gustu oraz charakteru uroczystości.

Nasz salon mody ślubnej mieszczący się w Gdańsku oferuje wyjątkowe, oszałamiające kreacje, dopasowane indywidualnie do każdej Klientki. Wszelkie modele tworzone są z uwzględnieniem panujących trendów oraz ponadczasowych rozwiązań.

Jako producent sukien ślubnych przygotowujemy rozwiązania dopasowane do każdej Panny Młodej, z uwzględnieniem jej figury oraz typu urody, co pozwala na wyważone wyeksponowanie naturalnego piękna oraz podkreślenie kobiecej sylwetki. Nasze kreacje tworzymy z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Starannie wykonane, cieszą się uznaniem Klientek, dlatego umożliwiamy podjęcie współpracy z innymi salonami, znajdującymi się na terenie Gdyni, Trójmiasta oraz innych regionów Polski.